Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/artechbud.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/artechbud.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/artechbud.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Budowa domów jednorodzinnych Warszawa i okolice

Budowa domów Warszawa i okolice

Nasza firma zajmuje się profesjonalną budową domów od 1986 roku. Przez okres ponad 30 lat zbudowaliśmy wiele domów jednorodzinnych, budynków usługowych, a także innych obiektów wolnostojących. Budujemy w stanie surowym otwartym, zamkniętnym, deweloperskim (pod klucz). Zajmujemy się także przyłączami wodno-kanalizacyjnymi.


Specjalizujemy się w budowie:

domów jednorodzinnych z nadzorem,

domów parterowych oraz piętrowych,

domów wielorodzinnych,

a także różnego rodzaju budynków usługowych.


 

Budujemy głównie w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach jak np.: Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Nadarzyn, Pruszków, Podkowa Leśna, Piastów, Brwinów, Błonie, ale bez problemu jesteśmy w stanie wykonać dom i w dalszej odległości od stolicy.


Jeżeli jeszcze nie wiesz jak zacząć budowę Twojego nowego domu, nie masz czasu na codzienną obsługę budowy, nie wiesz jakich materiałów i sprzętu budowlanego użyć to dobrze trafiłeś ponieważ wykonamy to wszystko za Ciebie. Prace wykonujemy kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze projektu i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, poprzez budowę domu pod klucz, a kończąc na odbiorze budynku.


Zapewniamy najwyższej jakości materiały budowlane, koordynujemy ich transport i rozładunek.  Każdy etap prac budowlanych wykonywany jest pod czujnym okiem doświadczonych profesjonalistów i zgodnie z Państwa sugestiami i osobistymi preferencjami. Artechbud  od lat współpracuje z wykwalifikowanymi ekipami odpowiedzialnymi za wykonanie kolejnych zakresów prac (np. stan surowy, pokrycie dachowe, instalacje, tynki itd.). Prowadząc działalność od 1986 roku możemy poszczycić się wieloma realizacjami i mnóstwem zadowolonych klientów na terenie Warszawy i okolic.


W ciągu 3-4 miesięcy wykonujemy  stan surowy otwarty, w ciągu 9 -12 miesięcy wykonamy dom pod klucz łącznie z zagospodarowaniem terenu.


Udzielamy 10-letniej gwarancji na cały zakres wykonywanych przez nas prac. Wykonujemy bezpłatną i szczegółową wycenę domu.


Zapraszamy do kontaktu w celu poznania cen oraz dostępnych terminów realizacji.

Realizacje oraz referencje na życzenie.Bezpośredni kontakt 503 458 721